• W marcu odbyły się w naszej szkole projekty edukacyjne z doradztwa zawodowego na temat:

- Moje mocne strony dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III, w czasie którego uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności z recytacji, śpiewu, tańca, sportu  oraz zdolności plastyczne.

- Moje plany edukacyjno – zawodowe dla klas IV-VI, w czasie którego uczniowie przedstawili swoje plany na przyszłość i zaprezentowali podjęte decyzje edukacyjno-zawodowe, przygotowując  albumy, plakaty oraz prezentacje multimedialne, w których wskazali wybór przyszłej szkoły ponadpodstawowej i szkoły wyższej.

Podczas prezentacji projektów uczniowie wykorzystali laptop, a sam projekt udokumentowali, wykonując zdjęcia aparatem fotograficznym.

• W marcu uczniowie z klasy III na zajęciach rozwijających z robotyki zmagali się z klockami LEGO Education Spice. Budowali i programowali schematy wybranych przez siebie projektów. Wykazali się niezwykłą pomysłowością i zaangażowaniem w tym działaniu.W marcu uczniowie z klasy III na zajęciach rozwijających z robotyki zmagali się z klockami LEGO Education Spice. Budowali i programowali schematy wybranych przez siebie projektów. Wykazali się niezwykłą pomysłowością i zaangażowaniem w tym działaniu.